KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14609426
nr 1460 9426
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 150/300, daterad 90. Färglitografi, bildmått: 29x20cm, yttermått inklusive ram: 42x32cm
Utrop:
600 kr
måndag 11 april 2022
kl 20:42:53
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén